Negocjuj cenę w przypadku większego zamówienia

Dostarczamy etykieciarki do dużych, znanych firm z branży meblarskiej, motoryzacyjnej, kosmetycznej, farmaceutycznej, handlowej, logistycznej, spożywczej czy elektronicznej. Możemy obsłużyć większe i bardziej skomplikowane zamówienia oraz dostosować się do nietypowych oczekiwań klientów korporacyjnych.

Firmy zainteresowane zakupem większej ilości aplikatorów etykiet samoprzylepnych i kodów kreskowych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i poradę. Przygotowujemy dedykowane oferty.

Telefon: +48 61 847 10 23
E-mail: biuro@printsystems.pl

Sales & Technical Advisor
Kamil Cołoś
Mobile: +48 697 222 212
k.colos@printsystems.pl

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

 

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - RODO w związku zapytaniem o produkt. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Print Systems Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Bytkowie, Obornicka 1A, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000320370, NIP 514-02-13-951

Więcej w Polityce Prywatności.